Kupa e Gjermanise

Leverkuseni “thyen” Gladbahun, në çerekfinale edhe Werderi

Bayer Leverkusen dhe Werder Bremen janë dy skuadrat e tjera që siguruan një vend në fazën çerekfinale të Kupës së Gjermanisë. Aspirinat morën një fitore të madhe pasi mposhtën 1-0 Borussia Moenchengladbach brenda në Borussia Park falë golit të realizuar nga talenti xhamajkan Leon Bailey në pjesën e dytë, ndërkohë që rezultoi një sfidë shumë e bukur ajo mes Werderit dhe Freiburgut që u fitua nga vendasit me rezultatin 3-2. Golat e Belfodil dhe Kainz janë bënë më të thjeshta gjërat skuadrës nga Weser Stadion, por Freiburgu u rikthye në ndeshje që në fraksionin e parë falë golit të Petersen, por finalizimi i Bargfredes në të 67-tën vulosi kualifikimin e Werderit edhe pse miqtë shënuan sërish pak çaste më vonë me Ravet. 90 minuta në stol për Amir Abrashin, mesfushorin e kombëtares shqiptare në këtë sfidë por duhet theksuar se Abrashi sapo është rikthyer nga një dëmtim i gjatë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency