Futboll

Lëvizjet e fundit te Shkëndija, portieri Rexhepi huazohet te Skënderbeu

Shkëndija komunikon marrëveshjen me Skënderbeun e Korçës për huazimin e portierit Bekim Rexhepi. Kështu, “gardiani” kuqezi kalon në Shqipëri për gjashtë muajt e ardhshëm, formulë e njëjtë që dy klubet ndoqën edhe me rastin e mbrojtësit Leart Sadriu. Më herët klubi vendosi huazim gjashtë muaj edhe për Arlind Alitin, që kaloi te Renova.

Boshllëku i krijuar nga huazimin e Rexhepit, plotësohet me angazhimin e portierit tetovar Ferat Ramani. 25 vjeçari vjen të kuqezinjtë pas dy sezoneve shumë pozitive si portier i parë te Gostivari në Ligën e Dytë. Bashkë me të rinjtë Nijas Bexheti dhe Astrit Amzai do të jenë alternativë të Kostadin Zahovit.

Ferat Ramani ka qenë pjesë e moshave të Shkëndijës në moshë shumë të re, për të vazhduar më pas te Teteksi. Te Gostivari shfrytëzoi shansin për të luajtur, duke u bërë një nga portierët më të mirë të kategorisë. Ramani firmos kontratë njëvjeçare dhe tashmë është bashkuar me kuqezinjtë në seancat stërvitore.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency