Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Lewandowksi mbledh sendet dhe i jep lamtumirën Bayern, polaku duartrokitet nga të gjithë

Bisedimet mes Barcelonës dhe Bayern Munich për Robert Lewandowksin duket se janë në rrugë të mbarë.

Sipas raportimeve nga mediet gjermane Robert Lewandowski doli sot në stërvitjen e fundit në Sabener.

Përpara se të fillonte stërvitja trajneri Nagelsmann foli përpara skuadrës dhe pas tij foli edhe polaku, që u shoqërua nga një duartrokitje e gjatë.

Më herët sulmuesi mblodhi të gjitha sendet e tij nga dollapi në dhomat e zhveshjes së Bayern Munich.

Lajme të tjera

Champions League

Me një barazim spektakolar 3-3, Manchester City merr një farë avantazhi ndaj Realit të Madridit, duke qenë se sfidën e kthimit do ta luajë...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

Champions League

E cilësuar si një finale e parakohshme Real Madrid-Manchester City rezultoi e tillë edhe në aktin e parë çerekfinal të Ligës ss Kampionëve. Në...

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...