Bundesliga

Lewandowski te Reali? Rummenigge: Qëndron me 100% te Bayerni

Në ditët e fundit po flitet gjithnjë e më shumë për një transferim të Robert Lewandowskit te Reali i Madridit verën e ardhshme, por për të shuar zërat e merkatos dhe për të qetësuar tifozët e Bayern Munich ka menduar shefi ekzekutiv i kampionëve të Gjermanisë, Karl-Heinz Rummenige. “Lewandowski qëndron me 100%” ishin këto fjalët e drejtuesit të lartë bavarez. Rummenigge theksoi gjithashtu se Leva është sulmuesi më i mirë në Europë dhe edhe sezonin e ardhshëm ai do të jetë pjesë e Bayernit pasi është një lojtar shumë i  rëndësishëm për skuadrën bavareze.

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency