Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Lidhje në distancë? Romeo Beckham largohet nga Inter Miami për hir të dashurisë

Romeo Beckham, djali i David Beckham, ka zgjedhur të largohet nga klubi i të atit, Inter Miami për hir të dashurisë.

Romeo preferoi të vazhdojë qëndrimin e tij te Brentford B, ku është i huazuar që nga janari, në vend që të rikthehen në MLS te Inter Miami, pjesë e së cilit tashmë është edhe Lionel Messi.

Lexo edhe:

Sipas raportimeve të medieve britanike, shkak për këtë vendim të futbollistit janë bërë problemet e shkaktuara nga distanca në marrëdhënien mes Romes dhe partneres së tij Mia-s.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...