Liga e Kombeve për vajza/ Grima: Më kënaqën shpirti dhe lufta sportive

Shqipëria e vajzave e nisi rrugëtimin në Ligën e Kombeve për vajza me një barazim 1-1 kundër Hungarisë. Qëndresa Krasniqi zhbllokoi ndeshjen, ndërsa në pjesë e dytë skuadra mike barazoi. Trajneri Armir Grima foli pas ndeshjes për fshf.org, teksa u shpreh i kënaqur me atë që skuadra e tij dha në fushën e lojës. Tekniku … Vazhdoni me leximin e Liga e Kombeve për vajza/ Grima: Më kënaqën shpirti dhe lufta sportive