Kategoria Superiore

Liga Profesioniste mblidhet të hënën për të vendosur për nisjen ose jo të kampionatit

Liga Profesioniste e Futbollit do të mblidhet ditën e hënë, ora 11:00, në ambientet e “Air Albanias” për të diskutuar mbi hapat e mëtejshëm që do të ndërmerren në kushtet kur ende nuk ka një përgjigje zyrtare nga ana qe qeverisë për kërkesat drejtuar kryeministrit. Deklarata e presidentit të FSHF-së, Armand Duka, se ka patur një takim pozitiv me kryeministrin Rama dhe pret që ai të mbajë një qëndrim mbi kërkesat e Ligës u pa si një hap drejt thyerjes së bojkotit, gjithsesi, fjalën e fundit do ta thonë 10 presidentët e Kategorisë Superiore në mbledhjen e ditës së parë të javës së ardhshme.”

Njoftim për Shtyp

“Liga Profesioniste e Futbollit bën të ditur se akoma nuk ka një përgjigje zyrtare nga ana e Qeverisë për kërkesat e saj dërguar Kryeministrit.

Në këto kushte, Liga do të mblidhet sërish ditën e hënë datë 26.10.2020 ora 11:00 në ambientet e Stadiumit “Air Albania” për të diskutuar dhe vendosur mbi hapat e mëtejshme.

Liga Profesioniste e Futbollit

Tiranë më 24 Tetor 2020

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency