Kategoria Superiore

Liga Profesioniste nxjerr në shitje emrin e Superligës, zbulohen çmimi dysheme dhe kriteret

Ndërkohë që ka konfirmuar vijimin e bojkotit të futbollit deri në plotësimin e 4 kërkesave nga ana e qeverisë, Liga Profesioniste në Shqipëri ka njoftuar sot se ka nxjerrë në shitje emrin e Kategorisë Superiore.

Në njoftim thuhet se në shitje ka dale emri vetëm për sezonin 2020-2021 dhe se ofertat duhet të nisin nga një dysheme prej 10 milionë lekësh të reja, ndërsa theksohet se kompania duhet të ketë një imazh të shkëlqyer në vend.

Afati që Liga Profesioniste ka vendosur për dorëzimin e ofertave është data 23 tetor, megjithatë duket pak e çuditshme se si po nxirret në shitje emri i Superligës për një sezon që nuk dihet kur do të startojë dhe a do të zhvillohet brenda formatit të paracaktuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency