Kategoria Superiore

Lika: Golin ia dedikoj motrës, imitoj Ronaldon

Gresild Lika ka një dedikim të veçantë për golin spektakolar që realizoi në “Niko Dovana” të Durrësit. 22-vjeçari tha se imiton Cristiano Ronaldon sa u përket mënyrës së ekzekutimit të goditjeve të lira.

“Golin ia dedikoj motrës sime, e cila mbushi 17 vite. Kisha punuar shumë me këto goditje në stërvitje dhe arrita t’ia dilja, duke i dhënë një pikë ekipit tim. Motivimi? Jemi të gjithë çuna të lirë, Luftëtarin e shikojmë si një trampolinë për të ardhmen. Shpresojmë t’i arrijmë objektivat, duke punuar fort.

Deri tani nuk na ka ndodhur të na thonë që pse luani, nuk keni objektiva. Imitoj Cristiano Ronaldon në goditjet e lira.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency