Kategoria Superiore

Lika: Një humbje që na penalizon, e dominuam sfidën

Gabimet në finalizim janë ato që po vazhdojnë të penalizojnë Luftëtarin. I këtij mendimi është trajneri Hasan Lika i cili në mikrofonin e Supersport, e konsideroi pozitive paraqitjen e skuadrës së tij në sfidën ndaj Vllaznisë, por nga ana theksoi se humbja ndaj një rivali direkt në këto momente nuk duhej.

“ Është një humbje që ndikon negativisht për më tepër që vjen ndaj rivali direkt. Por ajo që më jep shpresa është loja, kemi bërë një paraqitje të mirë dhe nëse vazhdojmë të luajmë në këtë mënyrë pikët do të vinë. Kemi humbur një ndeshje që nuk duhet ta humbnim madje duhet ta kishim fituar”.

Sipas Likës, Vllaznia nuk bëri asgjë në sfidën ndaj Luftëtarit pasi ndeshja u dominua nga gjirokastritët.

“Kemi luajtur 90 minuta në sulm sot ndaj Vllaznisë, përveç disa momenteve ku kundërshtari na rrezikoi e kemi dominuar ndeshjen”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency