Kombëtare

Lila lë grumbullimin dhe niset me urgjencë drejt Janinës

Mesfushori tashmë veteran i Kombëtares Shqiptare, Andi Lila ka lënë grumbullimin e kuqezinjve të Panuccit, në prag të ndeshjes që do të zhvillohet në Ber Sheva, ndaj Izraelit, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Kavajasi është nisur menjëherë drejt Janinës, ku edhe luan me skuadrën e këtij qyteti, pasi bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë fëmijën e dytë të çiftit, vajzën që do të mbajë emrin Axa.

Burime pranë Kombëtares Kuqezi thonë se lojtari ka marrë një lejë 24-orëshe, dhe duhet të rikthehet sërish nesër, për t’u vënë në dispozicion të Panuccin, por gjithçka mbetet për t’u parë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency