Ligue 1

Lille në superformë, Nice turpërohet me 4 gola!

Lille nuk di më të ndalet. Skuadra e trajnerit Galtier siguroi fitoren e 6-të radhazi mes kampionatit dhe Kupës së Francës duke blinduar për momentin vendin e dytë në Ligue 1 që të çon direkt në fazën e grupeve të Uefa Champions League. Në stadiumin Pierre-Mauroy, Lille mposhti lehtësisht  me rezultatin e thellë 4-0 Nice. Skuadra e Patrick Viera u dorëzua pa limite në këtë transfertë të vështirë. Goli i Leaos në minutat e para i hapi rrugën suksesit të Lille ndërkohë që finalizimi i 16-të sezonal në kampionat i talentit nga Bregu i Fildishtë Nicolas Pepe dyfishoi shifrat. Në pjesën e dytë shënuan edhe Bamba e Loic Remy që i ardhur në fushë nga stoli vulosi suksesin e skuadrës së Galtier.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency