Gossip

Lindsey Vonn sërish drejt altarit, i thotë “po” lojtarit të hokejit

Lindsey Vonn ka thënë sërish “po”. Ish-skiatorja amerikane ka lajmëruar se së shpejti do të martohet me PK Subban, me të cilin është fejuar prej një viti e gjysmë.

Njoftimin çifti i njohur e ka bërë nëpërmjet Instagramit. Kampioni i Hokejit në akull i ka dhuruar unazën me gur smeraldi, duke u bërë dhe propozimin për martesë.

Data martesës: “Duam të shijojmë momentin, nuk kemi ndërmend të martohemi nxitimthi. Gjithçka varet nga programi i tij i ngjeshur sportiv, e pret nje sezon mjaft impenjativ,” – u shpreh ish-bashkëshortja e Tiger Woods për Vogue.

https://www.instagram.com/p/B1hGPOIHPa0/

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency