Gossip

Lindsey Vonn, sportistja unikale që theu tabutë

Një sportiste dhe një grua në 360°. Ajo është e para skiatore që zbriti në pistë pasi kishte bërë makiazh. Pas saj nisën ta bënin të gjitha. Në çdo garë vishet ndryshe. E kemi parë të qajë dhe të emocionohet nga dëmtimet dhe fitoret e saj.

E kemi dëgjuar edhe të urëlasë nga dhimbjet pas një rrëzimi në Botërorin e Schladmingut në vitin 2013. E kemi parë të plagosur dhe të buzëqeshur pas operacioneve të shumta.

E kemi parë dhe në rolin e modeles e shpeshherë edhe duke ecur mbi tapetin e kuq. Madje edhe ne revistat e gossipit.

Flirtet e saj nuk numërohen: që nga martesa e përfunduar me ish-skiatorin Thomas Vonn, nga i cili ka trashëguar mbiemrin, te historia e dashurisë me Tiger Woods, te lidhja, kurrë e pranuar, me Lewis Hamilton e së fundmi të fejesa me lojtarin e hokejit, PK Subban.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency