Connect with us

Hi, what are you looking for?

Conference League

Linfield-Vllaznia, priten rreth 300 tifozë shkodranë në stadium

Formacionet zyrtare/ Memelli zgjedh skemën 3-4-3

Vllaznia do të nisë mbrëmjen e kësaj të enjteje rrugëtimin në Conference League.

Skuadra shkodrane do të ndeshet në transfertë me Linfield, në Irlandën e Veriut, sfidë që do nisë në orën 20:45 dhe që do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në “SuperSport3”.

Lexo edhe: 

Ndërsa na ndajnë edhe disa orë nga nisja e kësaj ndeshjeje, mësohet se “Windsor Park” në Belfast do të jenë rreth 300 tifozë “kuqeblu” për të mbështetur ekipin shkodran.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....