Premier League

Livepooli dhe Chelsea ndajnë pikët në “Anfield”, shënojnë Salah dhe Willian

Liverpooli dhe Chelsea ndanë nga një pikë në supersfidën e “Anfield Road” për javën e 13-të të Premier League-s, duke humbur terren ndaj Manchester United, por edhe ndaj City-t, që i jepet mundësia për të krijuar një distancë edhe për të ndjeshme me një pjesë të skuadrave ndjekëse.

Të dyja skuadrat luajtën një futboll të kujdesshëm, për të mos pësuar gol, me takimin që u zhbllokua vetëm në minutën e 65-të nga sulmuesi i Liveprulit Salah, i cili, në një nga depërtimet e tij në qendër, u gjend përballë Courtois, që nuk mund të bënte asgjë përballë egjiptianit. Chelsea ndryshoi menjëherë taktikë, duke sulmues me shumë forca, derisa 5 minuta para përfumdimit të kohës së rregullt, Willian realizoi një gol të mrekullueshëm me një parabël nga jashtë zonës, që befasoi portierin Mignolet. Me këtë barazim Liverpooli mbetet në vendin e 5-të me 23 pikë, Chelsea në të 3-in me 3 pikë më shumë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency