Premier League

Liverpool humbet Mane, mungon 6 javë

Liverpooli merr lajme të këqija nga grumbullimi i fundit i skuadrave përfaqësuese. Jurgen Klopp duhet ti bëjë llogaritë pa sulmuesin e talentuar Sadio Mane për 6 javët e ardshme. Lojtari u dëmtua në sfidën e fundit të Senegalit dhe do të qëndrojë jashtë fushave të futbollit për rreth 1 muaj e gjysmë, duke humbur kështu sfida shumë të rëndësishme me “The Reds”. Mane ka pësuar një dëmtim në sup dhe për disa ditë duhet të qëndrojë në pushim absolut.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency