Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Liverpool kërkon Van Dijk-un e ri, dy mundësi për “The Reds”

Liverpooli i Jurgen Klopp është në kërkim të një qendërmbrojtësi të nivelit të Virgil van Dijk.

Së fundmi holandezi ka pasur shumë probleme fizike dhe në një situatë të tillë “The Reds” i duhet të gjejnë një zëvendësues të denjë.

Lexo edhe: 

Mediet angleze raportojnë se Liverpool ka shfaqur interesim për Antonio Silva, qendërmbrojtësin 19-vjeçar të Benfica dhe për Goncalo Inacio, lojtarin 22-vjeçar të Sporting.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...