Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Liverpool, Lallana mungon 2 muaj

Liverpooli merr një goditje të rëndë vetëm pak ditë përpara fillimit të Premier Leagues. Jurgen Klopp nuk do të ketë në dispozicion në këtë fillim sezonin mesfushorin Adam Lallana.

Futbollisti i përfaqësues angleze u dëmtua në finalen e Audi Cup ndaj Atleticos së Madridit dhe për shkak të problemeve në kofshë do të mungojë për 2 muajt e ardhshëm.

Lajme të tjera

Legjionarët

Ernest Muçi njihet për golat e bukur që shënon. Sulmuesi i talentuar shqiptar, tundi rrjetën kundërshtare në takimin Piast Gliwice-Legia e Varshavës, sfidë që...

Featured

Shqipëria vazhdon të “shijojë” të tjera suksese në botën e sportit, ndërsa së fundmi flamurin “kuqezi” e ka nderuar Zelimkhan Abkarov. Abkarov fitoi një...

Champions League

Dëmtim i rëndë tek Atletico Madrid. Colchoneros u thyen 3-0 në fushën e Valencias, ndërkohë që Diego Simeone ka humbur edhe shërbimet e Thomas...

La Liga

Eric Garcia u detyrua të largohej nga Barcelona këtë merkato teksa u transferua te Girona me anë të formulës së huazimit. Pasi debutoi me...