Premier League

Liverpool-Leicester dhe Leeds-Arsenal, çfarë spektakli në Supersport!

Ky sezon i Premier League ka nisur me shumë të papritura dhe rezultate surprizë. Me fitoren ndaj Manchester City-t, Tottenhami i Jose Mourinhos u ngjit në krye, edhe pse atë pozicion mund tia marrë sot në mbrëmje një mes Liverpoolit dhe Leicester. Brendan Rodgers rikthehet edhe njëherë tjetër në Anfield Road për t’i vendosur një stërkëmbësh skuadrës së Klopp, që në këtë sfidë duhet të përballet me mungesat e shumta dhe mbi të gjjtha i duhet tē sajojë mbrojtjen. Leicester edhe sezonin e kaluar i hapi shumë probleme Liverpoolit dhe e njëjta gjë pritet të ndodhë edhe në këtë sezon, aq më tepër kur në lojë është vendi i parë.

Në Supersport përveç duelit të orës 20:15, në 17:30 do të keni mundësi të ndiqni edhe sfidën mes Leeds Utd dhe Arsenalin, një ndeshje ku spektakli duket i garantuar duke patur parasysh mënyrën si luajnë dy trajnerët Marcelo Bielsa dhe Mikel Arteta.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency