Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Liverpool mendon për merkaton, Klopp dëshiron mesfushorin e Genoas

Morten Frendrup në “radarin” e Liverpool.

Sipas asaj që raportojnë në Angli nga “The Reds” kanë kthyer fokusin te mesfushori danez.

Lexo edhe: 

22-vjeçari që aktivizohet te Genoa është në listën e Klopp për merkaton e janarit dhe pritet që anglezët të bëjnë një ofertë konkrete në zyrat e klubit italian.

Genoa shpenzoi 3.7 milionë euro te Brondby në janarin e vitit 2022 dhe aktualisht përflitet për një operacion rreth 8-10 milionë euro.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...