Merkato

Liverpool në krizë rezultatesh, gati të largojë tre fantastikët e sulmit!

Ecuria katastrofike e Liverpoolit në këtë sezon, sidomos në Premier League ku aktualisht pozicionohet në vendin e 8-të me 43 pikë, ka bërë që drejtuesit e The Reds të mendojnë për një revolucion të vërtetë sidomos në repartin e avancuar. Nëse vinë ofertat e duhura, Liverpool është gati të largojë nga ekipi tre fantastikët e sulmit, Salah-Mane dhe Firmino për t’i zëvendësuar me emra të rinj të talentuar si Erling Haaland i Borussias së Dortmundit për të cilin konkurenca është e jashtëzakonshme, Jack Grealish i Aston Villas, Ansu Fati i Barcelonës dhe Myron Boadu i AZ Alkmaar. Mbetet për t’u parë nëse Liverpool do të pranojë ofertat që do vinë për tre yjet e saj të sulmit por e sigurt është që The Reds i pret një verë e nxehtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency