Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Liverpool nis kontaktet me Mbappe

Jurgen Klopp është i fiksuar me Kylian Mbappe, ndaj ka nisur kontraktet e drejtpërdrejta me talentin e Monacos.

Edhe pse për 18-vjcarin janë në radhë Real Madrid, Barcelona, Manchester City dhe PSG, trajneri gjerman i “të kuqve” po bën të pamundurën që francezi të zgjdhë transferimin në “Anfield”.

Lajme të tjera

La Liga

Emmanuel Petit dha një intervistë për mediat spanjolle, ku mes çështjeve të ndryshme trajtoi edhe mbërritjen e pritshme të Kylian Mbappe te Reali i...

Kategoria Superiore

Kukësi ndryshoi për të katërtën herë trajnerin, kur deri më tani janë zhvilluar vetëm 24 javë.Verilindorët e nisën sezonin me Rraman Hallaçin, e vijuan...

Bundesliga

Granit Xhaka gjen golin me fanellën e Bayer Leverkusen. Në ndeshjen e kampionatit gjerman, mesfushori me origjinë shqiptare realizoi një gol maft të bukur...

Champions League

Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë interesante, gjatë së cilës “harron” për disa momente modestinë. Gjithsesi, 30-vjeçari meriton çdo lëvdatë, pasi është ai truri...