Premier League

Liverpooli bind ndaj West Ham-it, Salah bën dopietë

Liverpooli i Jurgen Klopp duket se është rikthyer te rezultatet pozitive, teksa sot ka regjistruar një tjetër fitore. ‘The reds-at’ kanë mposhtur West Ham-in me rezultatin 1-4, në një sfidë të dominuar totalisht prej tyre.

Salah dhe Matip shënuan në pjesën e parë, ndërsa Lanzini ngushtoi diferencën në fillimin e të dytës. Por Chamberlain dhe sërish egjiptiani Salah, shënuan dy gola të tjerë dhe vulosën fitoren e Liverpoolit, me rezultatin 1-4.

Pas 11 javësh, Liverpooli mban vendin e 6, me 19 pikë, po aq sa kanë edhe Arsenali e Chelsea, që mbajnë vendin e 4-t dhe të 5-të.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency