Merkato

Liverpooli “fërkon duart”, “ylli” i Leipzigut kushton vetëm 30 milionë…

Liverpooli merr një lajm shumë të mirë nga Gjermania në lidhje me Timo Werner, sulmuesin e Leizpigut që pëlqehet shumë nga Jurgen Klopp. “The Reds” tashmë kanë zbuluar se klauzola e largimit të sulmuesit gjerman nga skuadra e vendit të dytë në Budnesligë është 21 milionë stërlina më pak nga shuma e raportuar fillimisht.

Emri Werner është i lidhur me një transferim të mundshëm në verë në “Anfield” dhe sulmuesi ka biseduar javët e fundit me fituesit në fuqi të Champions League, më konkretisht me trajnerin e tyre Jurgen Klopp. .

Javët e fundit ishte raportuar se Werner do të ishte në dispozicion për 51 milionë stërlina, shifër që duhet të paguhet përpara muajit prill para se çmimi i tij të rritet, por sipas gazetës gjermane “Sporteve1”, klazuola e vërtetë e largimit në kontratën e Werner me Leipzigun është vetëm 30 milionë stërlina.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency