Premier League

Liverpooli mbulon me “ar” Virgil Van Dijk, rinovimi çështje kohe

Me kalimin e Harry Maguire te Manchester United, Virgil Van Dijk nuk është më mbrojtësi më i shtrenjtë i blerë ndonjëherë, megjithatë ai është më i miri në qarkullim për momentin dhe për këtë nuk kanë asnjë dyshim në kampin e Liverpoolit. Klubi anglez ka përgatitur rinovimin e kontratës për qëndërmbrojtësin holandez i cili nga marrëveshja e re afatgjatë do të përfitojë 12 milionë euro në sezon plus bonuset.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency