FA Cup

Liverpooli në krizë, Willian dhe Barkley çojnë Chelsea-n në çerekfinale

Liverpooli, jashtë Fa Cup! Kampionët në fuqi të Europës dhe kryesuesit e Premier League-s (titulli mbetet formalitet për ta) u eliminuan në fazën e 1/8-ave të kompeticionit nga Chelsea i Londrës, që iu imponua me rezultatin 2-0 në “Stamford Bridge”.

Për skuadrën e drejtuar nga Frank Lampard shënuan braziliani Willian në minutën e 13-të dhe Barkley në të 64-ën, pa harruar faktin që blutë e Londrës goditën dy herë traversën me Mount dhe Marcos Alonson.

Një Liverpool krejtësisht i transformuar në pak kohë, teksa në katër ndeshjet e fundit, mes Championsit, Premier League-s dhe FA Cup, ka pësuar tri humbje.

Nëse titulli në Premier League konsiderohet çështje e mbyllur për “The Reds”, pas largimit nga FA Cup skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp rrezikon seriozisht edhe eliminimin nga Championsi, pasi e ka humbur 1-0 takimin e parë me Atleticon, që u zhvillua në “Wanda Metropolitano”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency