Premier League

Liverpooli nis sulmin, Klopp do Mbappe te The Reds!

Liverpooli ëndërron Kylian Mbappe. Duke iu referuar lajmeve që shkruajnë mediat nga Spanja, Jurgen Klopp ka kontaktuar babain e futbollistit për të zbuluar qëllimet që ka djaloshi për të ardhmen. Sulmuesi i talentuar i PSG-së, ka përfunduar në vëmendjen e të gjithë klubeve më të mëdha europiane, veçanërisht në vëmendjen e Realit të Madridit. Kylian Mbappe ka kontratë deri në vitin 2022 me Paris Saint Germain dhe gjasat janë që të mos e rinovojë marrëveshjen aktuale me kampionët e Francës. Te Liverpooli Mbappe mund të konsiderohet edhe si zëvendësuesi ideal i Sadio Mane i cili mund të largohet nga The Reds.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency