Premier League

Liverpooli nuk ndalet, pas Alcantaras prezanton sulmuesin portugez

Liverpool ka zyrtarizuar nënshkrimin për 41 milionë stërlina me sulmuesin e Wolves, Diogo Jota. 23-vjeçari ka firmosur kontratë 5-vjeçare me klubin nga Merseyside.

Sulmuesi portugez shkon në “Anfield” si pjesë e një goditjeje të dyfishtë brenda dy ditësh, pasi vetëm një ditë më parë “The Reds” konfirmuan blerjen e Thiago Alcantaras nga Bayerni i Mynihut për 25 milionë stërlina.

“Është thjesht një moment emocionues për mua dhe familjen time,” – tha ai Liverpoolfc.com portugezi, pasi nënshkroi kontratën. – “I gjithë rrugëtimi im, që kur isha fëmijë e deri tani, që po bashkohem me një klub të madh si Liverpooli është thjesht i pabesueshme. Po pres me padurim të zbres në fushë. Është një nga skuadrat më të mira në botë, për momentin më i miri, kampion i botës.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency