Premier League

Liverpooli s’pyet për mungesat, fiton thellë ndaj Leicesterit

Liverpooli ia del të imponohet me autoritetin e skuadrës kampione të Anglisë edhe me shtatë mungesa në formacion. “The Reds” triumfuan 3-0 përballë Leicester City-t në “Anfield” dhe ruajnë hapin e rivalëve në Premier League.
Skuadra e Jurgen Kloppit e zhbllokoi takimin në minutën e 21-të falë autogolit të Evans, ndërsa në minutën e 41-të shënoi me kokë portugezi Jota, që po rezulton një blerje e goditur e “The Reds”.

Liverpooli i mbylli llogaritë me “Dhelprat” në minutën e 86-të me golin e Firminhos, i cili u shfaqë i pambuluar në zonë pas krosimit të veteranit James Milner nga këndi.
Kujtojmë që në këtë ndeshje Klopp nuk kishte në dispozicion as sulmuesin Mohamed Salah, i infektuar me Koronavirus, ndërsa në qendër të mbrojtjes u aktivizua Fabinho krah Matip, për të mbuluar mungesat e qendërmbrojtësve Gomez e van Dijk.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency