Gossip

Liza Brito komenton zërat për një lidhje me Neymar (Foto)

Pasi i dha fund lidhjes më tepër se 6-vjeçare me Bruna Marquezine, Neymar po argëtohet në krahët e vajzave të ndryshme. Sulmuesi i Paris Saint Germain është duke rikuperuar dëmtimin e tij në Brazil, ndërsa është fotografuar me vajza të ndryshme, duke krijuar konfuzion edhe te mediat rozë.

Së fundi është folur për një marrëdhënie mes tij dhe modeles zvicerane, me origjinë braziliane, Liza Brito, por ka qenë vetë kjo e fundit që ka hedhur më shumë dritë mbi situatën.

“Kemi kaluar një natë fantastike me Neymar në Paris. Jemi argëtuar shumë”, tha Liza Brito, që gjithsesi shtoi se nuk bëhet fjalë për një marrëdhënie të konsoliduar mes tyre.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency