IPKO Superliga

Llapi-Drenica, sfida intriguese që hap javën e 13-të

Java e 13-të e IPKO Superligës së Kosovës nis me një duel shumë interesant. Në Podujevë Llapi pret Drenicën që po kalon një moment shumë të mirë dhe kërkon të bëjë surprizën në këtë takim. Megjithatë skuadrës së Tahir Batatinës nuk i lejohen më hapat falsë, sidomos pas dy humbjeve radhazi në transfertë ndaj Gjilanit dhe Vushtrisë. Llapi ka 3 pikë më shumë se Drenica dhe do të tentojë suksesin sot për t’a ngushtuar përkohësisht në 3 pikë diferencën me Ballkanin kryesues që luan të shtunën një transfertë shumë të vështirë ndaj Feronikelit kampion në fuqi. Drenica në krahun tjetër nuk njeh humbje në 5 ndeshjet e fundit teksa pas tre barazimeve ndaj Prishtinës, Dritës dhe Flamurtarit ka fituar dy ndeshjet e fundit shtëpiake përballë Dukagjinit dhe Feronikelit prandaj për Llapin parashikohet një ndeshje e vështirë sot dhe këtë e ka mëse të qartë trajneri Tahir Batatina.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency