IPKO Superliga

Llapi i falet Mentor Zhdrellës, mposht Drenicën dhe rikthehet te fitorja!

Një gol i Mentor Zhdrellës që në minutën e 10-të i mjaftoi Llapit për të mposhtur 1-0 Drenicën dhe për t’u rikthyer te fitorja në Ipko Superligën e Kosovës pas 2 humbjesh radhazi. Në Podujevë skuadra e Tahir Batatinës iu fal lojtarit të saj më të mirë për të thyer rezistencën e Drenicës që nuk humbiste prej 5 ndeshjesh. Ishte një sfidë deri diku e barabartë ajo mes Llapit dhe skuadrës nga Skënderaj por diferencën e bëri goli i Mentor Zhdrellës. Me këtë fitore Llapi u ngjit në kuotën e 23 pikëve, 3 më pak se Ballkani kryesues që ndeshjen e javës së 13-të e ka në transfertë ndaj Feronikelit. Ndërkohë Drenica që pësoi humbjen e 4-t sezonale mbetet në vendin e 7-të me 17 pikë në pritje se çfarë do të bëjë Trepça ’89 që e rrezikon nga poshtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency