IPKO Superliga

Llapi nënshkruan edhe për sezonin tjetër me ish-in e Superiores

Elvic Prençi do të qëndrojë të paktën edhe një në IPKO Superligën e Kosovës. Mbrojtësi dibran, i cili ka luajtur për shumë skuadra në Kategorinë Superiore (Kukësi, Partizani, Teuta, Korabi, Lushnja) ka firmosur kontratën e re me drejtuesit e Llapit për edicionin 2020/21. 27-vjeçari rezulton të jetë futbollisti me më shumë paraqitje në këtë sezon te skuadra nga Podujeva. Duke parë rëndësinë e tij për skuadrën dhe kontributin që jep në fushën e lojës, klubi menjëherë ka finalizuar marrëveshjen e re me këtë futbollist.

Prençi, prej një viti e gjysmë ka qenë i pazëvendësueshëm te Llapi, ndërsa në edicionin 2019/20 ka zhvilluar gjithsej 32 ndeshje (31 kampionat e 1 në  Kupë), duke realizuar edhe 1 gol.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency