IPKO Superliga

Llapi nuk ndalet në merkato, merr dhe ish sulmuesin kuqezi

Tjetër përforcim i rëndësishëm për Llapin në këtë merkato. Klubi nga Podujeva ka zyrtarizuar afrimin e ish sulmuesit të kombëtares shqiptare Ahmed Januzi. Ish bomberi i Vorskla Poltavës ka nënshkruar një kontratë 1-vjeçare me Llapin që në sezonin e ri do të synojë të sigurojë pjesëmarrjen në kompeticionet europiane. Në 2 sezonet e fundit, Januzi ka qenë pjesë e Prishtinës teksa me skuadrën kryeqytetase arriti të gjente në 11 raste rrugën e rrjetës. Te Llapi Januzi do të marrë vendin e talentit Mirlind Daku i cili u transferua në Kroaci te skuadra e Osijek gjatë kësaj vere.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency