IPKO Superliga

Llapi siguron për 5 vite shërbimet e talentit të ri, Albnor Maliqi

KF Llapi vazhdon të “blindojë” talentët vendës, për një të ardhme të sigurt. Kështu, qendërmbrojtësi i kategorisë së Kadetëve U-17 të Llapit, Albnor Maliqi, gjatë ditës së sotme ka nënshkruar kontratë profesionale, që e mban atë futbollist të klubit llapjan për 5 vitet e ardhshme.

Albnor Maliqi, 15 vjeç, i lindur më 12.09.2003 dhe i gjatë 1.84 m është pjesë e grupmoshave të Llapit që nga fëmijëria. Albnori i bashkëngjitet vargut të futbollistëve shpresë të Llapit, që premtojnë shumë në të ardhmen.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency