IPKO Superliga

Llapi vazhdon merkaton, merr ishin e Tomorit!

Tjetër goditje në merkato për Llapin. Skuadra nga Podujeva që po lufton me Feronikelin dhe Prishtinën për titullin kampion në këtë sezon, ka zyrtarizuar afrimin e Armin Mujkic. Mbrojtësi i majtë nga Bosnje Hercegovina në pjesën e parë të këtij sezoni u aktivizua me Tomorin e Beratit në Kategorinë e Parë, ndërsa deri tani në karrierën  e tij ka luajtur edhe me ekipe të tilla si Mladost Kakanj, Nk Visoko dhe Nybro. 25-vjeçari mund të përshtatet edhe si qëndërmbrojtës ndërkohë që me Llapin ka firmosur për 1 vit e gjysmë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency