IPKO Superliga

Llapi zyrtarizon ishin e Partizanit, rinovojnë edhe 4 titullarë!

Ashtu si një vit më parë edhe në këtë sezon, Llapi e ka nisur me marshin e pestë merkaton. Skuadra nga Podujeva ka nisur që tani nga puna për të ndërtuar një skuadër sa më të fortë sezonin e ardhshëm që të pretendojë për të fituar titullin. Pas Blendi Memajt, skuadra llapjane ka zyrtarizuar edhe përforcimin e dytë në këtë merkato. Bëhet fjalë për sulmuesin anësor Emran Ramadani i cili vjen nga skuadra e Renovës. Lojtari i cili ka luajtur për pak kohë edhe me Partizanin zhvilloi një sezon fantastik në Maqedoni teksa në 31 ndeshje realizoi 11 gola me bardheblutë e Renovës. Por përveç afrimit të Ramadanit, Llapi ka zyrtarizuar edhe rinovimet e kontratave të 4 titullarëve. Benjamin Emini, Mentor Zhdrella, Behar Maliqi dhe Bujar Idrizi do të jenë pjesë e skuadrës së drejtuar nga Tahir Batatina edhe sezonin e ardhshëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency