FA Cup

Llorente ‘bëhet’ Harry Kane, Tottenham kalon në çerekfinale

Tottenham ka siguruar çerekfinalet e FA Cup në Angli, pasi mposhti me rezultatin e thellë 5-1 Rochdalen në ‘Wembley’.

Skuadra nga ligat inferiore angleze ia vështirësoi punën skuadrës së Pocchetinos, duke i marrë një barazim 2-2 në sfidën e parë dhe duke e çuar çështjen e kualifikimit, në një tjetër ndeshje.

Gjithsesi, në shtëpi Tottenham nuk fali dhe Fernando Llorente bëri Harry Kanen, duke shënuar një tripletë dhe duke marrë topin në shtëpi. Golat e tjerë u shënuan dy nga Son Hueng-Min, i cili humbi edhe një 11-metërsh dhe i fundit nga Walker-Peters, ndërsa HUmphrys barazoi momentalisht rezultatin në minutën e 31-të.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency