Merkato

Llorente dhe Borja Valero, Fiorentina i beson eksperiencës

Fiorentina e re që po lind me pronarin Commisso pritet të ketë lojtarë me eksperiencë të madhe, siç janë Fernando Llorente dhe Borja Valero. Me të parin drejtori sportiv, Prade, ka patur një takim ku i ka prezantuar ofertën për 2 sezone me të drejtë rinovimi për një tjetër vit dhe sulmuesi që është pa kontratë ka marrë kohën e duhur për ta vlerësuar. Ndryshe është situate me Borja Valeron, për të cilin Interi kërkon të paktën 4 milionë euro për ta lënë të lire, ndërkohë që edhe dëshira e mesfushorit është të rikthehet në Firenze.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency