Premier League

Llorente mendon rikthimin në Itali

Në të ardhmen, Fernando Llorenten mund ta shohim sërish të veshë fanellën e një skaudrë italiane. Në një intervistë të dhënë, sulmuesi i Tottenham nuk i mbylli dyert për një rikthim në Serinë A. Spanjolli  i cili ka luajtur me Juventusin ,deklaroi se në Itali ka qenë shumë i lumtur dhe ka ende miqësi më shumë lojtarë atje. Llorente theksoi se në të ardhmes nuk i dihet asnjëherë, por për momentin është i lumtur me futbollin anglez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency