Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Lo Monaco: Kam pasur gjithmonë të drejtë, Mourinho është gomar!

Pietro Lo Monaco, menaxheri historik i futbollit italian, foli për “Radio Napoli Centrale” për Jose Mourinhon.

Lo Monaco theksoi se sa i përket mënyrës si e shpreh punën është një “gomar”.

“Unë kam pasur gjithmonë të drejtë për të, ai ka cilësi menaxheriale, por sa i përket aftësive për të shprehur punën e tij është një gomar dhe unë e kam thënë gjithmonë kështu.”-tha ai.

Lajme të tjera

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Kombëtare

“La Casa de Quiz” mbërrin në shtëpinë më të famshme të mbarë Shqiptarisë, “Big Brother VIP2 Albania”. Gazetari i SuprSportit, Gjergji Stefa, kishte përgatitur...

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...