Premier League

Lojtarët e Man.City-it shijojnë pushimet, Guardiola takon pronarët(Foto)

Disa ditë pushimi mëse të merituara. Futbollistët e Manchester City-it po relaksohen në Adu Dhabi të Emirateve të Bashkuara Arabe duke shfrytëzuar faktin se deri në datën 31 mars nuk do të kenë asnjë ndeshje zyrtare për shkak të eliminimit nga FA Cup, gjithçka e merituar për djemtë e Guardiolës të cilët kanë zhvilluar një sezon të jashtëzakonshëm pasi përveç se kanë vendosur njërën dorë tek titulli kampion, kanë fituar edhe Carabao Cup, ndërsa kanë siguruar edhe kualifikimin në çerekfinalet e Champions League.

Por teksa lojtarët po shijonë detin dhe hotelin super luksoz, trajneri Pep Guardiola ka patur një takim me pronarin e City-it, sheikun Mansour dhe presidentin Khaldoon Al Mubarak. Në këtë takim ndoshta është folur edhe për rinovimin e kontratës së trajnerit spanjoll i cili dëshiron të qëndrojë te Manchester City edhe për shumë vite të tjera.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency