Kombëtare

Lojtarët “i japin lamtumirën” Rejës? Sokol Xhihani: Pritën të gjithë për ta takuar

E gjithë skuadra e Kombëtares ka pritur përfundimin e intervistës së trajnerit Edy Reja me “Super Sport” për t’i dhënë “lamtumirën”.

Gazetari Sokol Xhihani raportoi nga “Air Albania” se i gjithë ekipi ka pritur për të takuar teknikun.

“Duhet të theksoj se të gjithë lojtarët pritët që trajneri të përfundonte intervistën në mënyrë që ta takonin, nuk e di nëse ishte një takim i zakonshëm duke ditur që lojtarët do ikin në klubet e tyre tashmë pas përfundimit të ndeshjeve të Nations League.”-raportoi Xhihani.

Megjithatë ende nuk dihet nëse ky takim ishte për faktin se duke qenë se ndeshja ndaj Islandës, që u mbyll me barazimin 1-1, ishte e fundit dhe djemtë do të shpërndahen në ekipet respektive, apo nëse ky takim ishte një sinjal largimi për italianin nga drejtimi i stolit të Shqipërisë.

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency