Merkato

Lojtari i vitit në MLS refuzon transferimin në Europë

Josef Martinez, lojtari më i mirë i vitit në Major League Soccer, nuk mendon se ka ardhur momenti për të provuar talentin e tij në Europë. Golashënuesi më i mirë i sezonit me plot 31 gola ka patur oferta nga Spanja dhe Anglia, por sqaroi se dëshira e tij është të qëndrojë aty ku e duan dhe e vlerësojnë. Në verë Arsenali dhe Sevilla ofronin 15 milionë euro për sulmuesin nga Venezuela, i cili preferoi të vazhdonte sezonin në SHBA, ndërsa tani, në prag të sezonit të ri, 24-vjeçari theksoi se drejtuesit dhe tifozët e duan të paktën edhe një vit në radhët e Atlantas.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency