Abissnet Superiore

Lojtari konfirmon largimin nga Kastrioti: Faleminderit drejtuesve!

Kastrioti ka mbyllur marrëveshjen me portierin Elton Vata. Gardiani ishte pjesë e krutanëve prej verës së kaluar, por nga sezoni i ardhshëm do të nisë një eksperiencë të re.

Vetë 24-vjeçari ka njoftuar largimin e tij nga skuadra pas një postimi në rrjetet sociale teksa falenderon klubin ndërsa i uron suksese tashmë edhe ish-shokëve e tij te Kastrioti.

Vata në këtë sezon nuk ishte titullar në radhët e krutanëve ndërsa grumbulloi shtatë paraqitje teksa numri një për trajnerin Emiljano Çela ishte Edmir Sali. Megjithatë në sezonin e ri, Vata do të provojë një eksperiencë të re dhe me mundësi një opsion ku të marrë edhe më shumë minuta.

Eventet Sportive në SuperSport

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency