Futboll

Lokomotiva e Zagrebit mbetet e dyta, shënon Tuci!

Lokomotiva e Zagrebit ruan vendin e dytë në kampionatin kroat falë edhe ndihmesës që po i japin futbollistët shqiptarë që ka në skuadër. Në javën e 32-të të kampionatit skuadra kryeqytetase mposhti 2-0 në shtëpi Varazdin me golin e parë që mban firmën e Indrit Tucit. Në minutën e 2-të shtesë të pjesës së parë sulmuesi 19-vjeçar nga Lezha u gjend në vendin dhe në kohën e duhur për të shënuar një gol të lehtë, i 4-ti për të në këtë sezon. Suksesi i Lokomotivës që me këtë sukses u ngjit në kuotën e 57 pikëve duke mbajtur gjallë shpresat për kualifikimin në paraeliminatoret e Champions League u vulos nga Jakic në minutën e 85-të. Përsa i përket futbollistëve shqiptarë që luajnë te Lokomotiva e Zagrebit, 4 prej tyre ishin titullarë ndërsa vetëm Jon Mersinaj e ndoqi ndeshjen nga stoli.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency