Futboll

Lokomotiva prezanton Uzunin: Këtu punohet shumë me të rinjtë

Myrto Uzuni është zyrtarisht futbollist i Lokomotivës së Zagrebit në Kroaci. Futbollisti 22-vjeçar u largua nga Laçi në limitet e merkatos, duke mbushur arkat e klubit kurbinas. Mësohet për kartonin e sulmuesit kroatët do të paguajnë në total 350 mijë euro, ndërsa Laçi ruan edhe 20% të kartonit.

“Jam shumë i emocionuar që jam pjesë e Lokomotivës,” – deklaroi Uzuni për faqen zyrtare të klubit.” – Kam dëgjuar shumë për këtë klub nga lojtarët shqiptarë që kanë luajtur këtu. Kam marrë informacionet e nevojshme dhe e di që te Lokomotiva punohet shumë me të rinjtë. Falënderoj klubin për angazhimin, do të bëj çmos për të kontribuar në sukseset e Lokomotivës.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency