Abissnet Superiore

Longo takim me Gjicin, merr vendimin për të ardhmen

“Nuk e di nëse do të vazhdoj të jem pjesë e Kukësit”, ishte kjo fraza që trajneri Diego Longo tha pas ndeshjes me Teutën, duke ngritur hipotezat për një largim të mundshëm të teknikut italian nga pankina e skuadrës verilindore, megjithatë, gjithçka është qartësuar këtë të enjte, me trajnerin Longo që është kthyer në mesditë në Tiranë. Menjëherë pas mbërritjes, italiani ka pasur një takim me presdientin e nderit Safet Gjici, bashkë me kapitenin Gjelbërim Taipi. Burime pranë klubit verilindor tregojnë se për më shumë se dy orë Gjici dhe Longo së bashku me kapitenin e skuadrës kanë diskutuar për ecurinë e skuadrës në javët e para, ndërsa në fund 45-vjeçari ka marrë besimin e presidentit Gjici, për pjesën e mbetur të kampionatit, duke shuar dhe mundësinë e largimit të italianit.

Seanca stërvitore e kësaj të enjteje u zhvillua pa praninë e Longos, megjithatë italiani do të jetë në krye të skuadrës duke nisur nga e premtja, ku do të vijojë përgatitjet për takimin e kthimit të Kupës së Shqipërisë me Maliqin, ndërsa më pas do të luajë ndaj Partizanit me datën 17 tetor në tranasfertë.

Kukësi renditet në vendin e  tretë me 7  pikë në 4 ndeshjet e para, një më pak se Tirana dhe Teuta që pozicionhen në dy vendet e para. Verilindorët janë skuadra që kanë shënuar më shumë gola në këtë fillim edicioni, plot 10 të tillë, ndërsa kanë treguar se problemet më të mëdha i ka në mbrojtje ku kanë pësuar 7 gola, duke qenë mbrojtja e tretë më e dobët.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency