Kategoria Superiore

Lorenco Vila: Fitoren e kishim detyrim, numri 10 përgjegjësi

Lorenco Vila spikat në radhët e Teutës edhe në fitoren ndaj Bylisit, ku shënoi një nga dy golat e skuadrës së tij. “Në Gol pas Goli”, 22-vjeçari u shpreh:

“Vinim pas humbjes me Vllazninë dhe na duhej me çdo kusht fitorja sot, pasi nuk po arrinim të fitonim në shtëpi. E kishim detyrim. Numri 10 është përgjegjësi, duhet të shënojë gola. Nuk jam vetëm unë lider te Teuta, jemi të gjithë. Shpresoj ta ndihmoj Teutën me paraqitjen dhe golat e mi.”

Distanca me Vllazninë: “Në të gjitha ndeshjet kemi luajtur shumë mirë dhe kemi dominuar, përveçse me Vllazninë në Shkodër. Shpresoj që Krasniqi dhe Bregu të zhbllokohen, pasi rastet i kanë. Kundështarët më të fortë? Vllaznia që është në vend të parë, Laçi ka ekip të mirë, Tirana Partizani, Kukësi gjithashtu ka lojtarë të mirë në ekip.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency